Prekių kokybės garantija ir nekokybiškų ar nepatikusių prekių grąžinimas

1. Visoms elektroninėje parduotuvėje apsauginiaivarteliai.lt parduodamoms prekėms suteikiama tokia prekių kokybės garantija, kurią suteikia parduodamų prekių gamintojai ar jų atstovai. Priklausomai nuo prekės specifikos, ji gali būti skirtinga. Prekės garantinis talonas yra PVM sąskaita-faktūra, kurį yra Jūsų paskyroje. Dėl prekių remonto garantiniu laikotarpiu kreipkitės į apsauginiaivarteliai.lt administraciją ir mes aptarsime tolimesnius prekių garantinio aptarnavimo veiksmus.

2 Bet kurią mūsų internetinėje parduotuvėje  www.apsauginiaivareteliai.lt įsigytą naują prekę per 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus arba pasikeisti į kitą patikusią prekę, išskyrus transporto kaštus. Transporto išlaidas prekės grąžinimo arba keitimo atveju apmoka Pirkėjas.

3 Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę(es) sumokėtus pinigus.

Dėvėtos, naudotos ar pažeistos prekės atgal nepriimamos.

4 Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

a) Prieš siųsdami prekę mums, įsitikinkite, jog visos etiketės prisegtos.
b) Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
c) Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
d) Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)
e) Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

5 Gavę keičiamą ar grąžinamą prekę per 7 dienas įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinama/keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus per 14 dienų nuo keičiamos/grąžinamos prekės gavimo.

6. Visos www.apsauginiaivareteliai.lt  parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

7 Pardavėjas neatsako, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kiti parametrai gali nevisiškai atitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių, todėl Pardavėjas už tai neatsako.

8 Garantija ir grąžinimas netaikomas natūraliam nusidėvėjimui.

9 Norėdami grąžinti prekę, nedelsiant informuokite el. paštu info@apsauginiaivarteliai.lt arba telefonu.: 8 606 83363.

10 Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės galite pateikti užpildant prašymo forma EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

11 Norėdami grąžinti prekę prašome užpildyti grąžinimo formą ir įdėti i grąžinamos prekės dėžutę.

12 Prekę grąžinimui pristatyti adresu Kalvarijų g. 124, Vilnius, gavėjas Linas Binkys, tel.: 860683363.

13 Prekių grąžinimo formą galima atsisiųsti čia: GRĄŽINIMO FORMA